Ebook

Keď som bola malá, rozhodla som sa napísať knihu. Volala sa Dobrodružstvá psíka Jessiky. Nikto ju nikdy nečítal. Teraz, keď som stále malá, ale už aspoň spôsobilá voliť, napísala som ďalšiu knižku. Neviem či by bolo pre ľud nebolo lepšie, keby ju tiež nikto nečítal, ale keďže sa riadim heslom: improvizuj teraz a ľutuj potom, môžete si ju stiahnuť. Samozrejme zadarmo.

 

 

Je to prvý medický ebook, ktorý, minimálne v našich končinách, vyšiel. Nájdete tu moje veselé príhody, ktoré som si počas rokov zapisovala, odpovede na najčastejšie otázky, ktorými ma radi bombardujete <3 a ja ešte radšej odpovedám. Ďalej môj príbeh ako som sa (ne)dostala na medicínu a ako sa mi ju podarilo doštudovať. Tiež vám poradím, ktorý fonendoskop si kúpiť, aké sú dobré legálne stimulanty a tipy ako sa môžete efektívnejšie učiť. Taký prierez štúdium medicíny.

Zápisky jednej medičky mali byť mojim „zbohom“ štúdiu medicíny, ale som žena a názory mením každý deň minimálne trikrát. Preto sa čo to ešte o mojej kariére v 50 odtieňoch ružovej dozviete.

Dúfam, že vám môj ebook bude páčiť. Ak áno, napíšte mi to. Ak by vám náhodou neprišiel, napíšte mi cez sociálne siete alebo na email info(zavináč)tvorimsrdcom.com. Ale predtým si skontrolujte prosím poštu v spame.

 

PS: Keďže to dávam zadarmo a strávila som nad tým hodne času, budem rada ak môj ebook odporúčite ďalej a občas ma označíte na sociálnych sieťach. A vykonáte dobrý skutok. Aj úsmev sa ráta. Pekný deň.